PicSunday.com

thumb
Description : *Videomuzu Cunda Pür Beyaz Otelde çektik. Biz videoyu çekerken her konuda destek olan otel çalışanlarına teşekkür ederiz. :)

Daha fazla ipucu için kanalıma abone olun. Sizin ipucunuz varsa bana yazabilirsiniz. :)

Çantamda ne var?

Öğrenmek için videoma hemen tık tık. Bavulda eşyalarımız çok yer kaplıyor ve biliyoruz ki bu durumu sevmiyoruz çantamızıı nasıl verimli hale getiririz haydi görelim.

Cunda videomuz için: https://youtu.be/zaT9K6ELMyI
Bangkok videomuz için: https://youtu.be/DCfHO-pMCXE
Böcek yeme videomuz için: https://youtu.be/Wznw-3IvaVU
Uzak Doğu Meyveler için: https://youtu.be/HE1P7x-UtCA
Bangkok otel turu için: https://youtu.be/7IJgXW1JMn8
Adana videomuz için: https://youtu.be/E1dcmaHTrFk

Audionautix sanatçısının Big Blues adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

Kevin MacLeod sanatçısının Dance of the Sugar Plum Fairies adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100270
Sanatçı: http://incompetech.com/

#gezihileleri #seyahatçantası #seyahatipucu #tatil #valiz
Tags : cunda, pur beyaz otel, purbeyazotel, lifestyle, kendin yap, cunda rehberi, youtuber, çok gezenler kulübü, gezi blog, gezi vlog, hürriyet seyaht, ucuza nasıl geizlir, seyahat, gezi, seyahat hileleri, bavul hazırlama ipuçları, tatil öncesi bavul hazırlama, seyahat öncesi bavul hazırlama, tatil hileleri, çantamda ne var, Grab SEYAHAT ÇANTASI İPUÇLARI | SEYAHAT ÇANTAMDA NE VAR? | SERAY to 3gp, MP4, Full HD MP4, 4K Video, 3D Free Download SEYAHAT ÇANTASI İPUÇLARI | SEYAHAT ÇANTAMDA NE VAR? | SERAY