PicSunday.com

thumb
Description : Ben Orhan Tümerkan Tarihin inanılmaz bir mazarası, tarihi eserlerle dolu, birsürü testi parçası, paha biçilemez, eski eşyalar var, arkeoloklar bulmuş, ama en önemlisi dünyanın en uzun süre yaşamış, kişiyi bulduk, oldukça şaşırtıcı,Umarım seversiniz, İyi Seyirler..

Kanala Abone OL : https://goo.gl/T151ku

Yamuk KULAK Çalındı SANDIK,Yeni Beyaz TAVUK PakiSİKİSikimo
: https://goo.gl/VFWE1t

Sosyal Medya:

İnstagram ► https://goo.gl/GZAAHd
Facebook Grubu ► https://goo.gl/ocVpgE
Facebook Sayfası ► https://goo.gl/BoFsMa
Twitter ► https://goo.gl/4G7QiY

İş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Orhan Tumerkan, Youtube Türkiye benim en büyük tutkum, bur da dev gibi bir OTT ailesi için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde Aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!


Audionautix sanatçısının Horror Music adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

Audionautix sanatçısının Epic TV Theme adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

Kevin MacLeod sanatçısının All This - Scoring Action adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300001
Sanatçı: http://incompetech.com/
Tags : şaşıracaksın, 655 yaşında, külliye, orman adamı, inanması oldukça güç, bu adam çok uzun süre yaşadı, dünyanın en uzun yaşamış insanı, YÜZLERCE TARİHİ ESER VAR, BİRSÜRÜ TARİHİ ESER VAR, 655 YIL YAŞAMIN OLAN ADAMI BULDUK, yeni, orhan tumerkan videoları, orhan tumerkan, orhan tumerkanın videoları, ott orhan, vlog, orhan ott, türkiye, türkçe, turkey, türkçe challenge, komedi, türk, eğlence, turkish, tr, trend, komik, gülmek, güzel, en komik, popüler, tumerkan, orhan, ott, orhan challange, orhantumerkan, Grab 655 YIL YAŞAMIŞ OLAN ADAMI BULDUK, YÜZLERCE TARİHİ ESER VAR to 3gp, MP4, Full HD MP4, 4K Video, 3D Free Download 655 YIL YAŞAMIŞ OLAN ADAMI BULDUK, YÜZLERCE TARİHİ ESER VAR