PicSunday.com

thumb
Description : ÇEKİLİŞ ŞARTLARI:
1- Kanalıma abone değilseniz, abone olmak, yorumlarda size ulaşabileceğim instagram veya mail adresi yazmak.

2- İnstagram hesabımı takip etmek,

Instagram Adresim: https://www.instagram.com/marifetliisler_/?hl=tr

3- Furkan Akman Kanalı'na abone değilseniz, abone olmak,

Furkan Akman Kanal Linki: https://www.youtube.com/channel/UCm0dw7RiKLAxLiI-ZQWbr_g

Şartlar bu kadar; çekiliş 07 Ocak 2019'da sona erecek ve kazanan kişiye 07 Ocak'da, saat 21.00'de mesaj atacağım İnşallah. Kazanan kişi, bir gün içinde bana dönüş yapıp adresini bildirmezse, hediye kumbara ve yanındaki sürpriz hediyeleri yedekteki kişiye göndereceğim. Yaptığım bütün çekilişlerde kargo ücreti bana ait. Kazanamayanlar üzülmesin, sık sık bu çekilişleri yapıyorum... Sizleri Seviyorum.

Gereksiz Eşyalardan Kumbara Fikirleri: https://www.youtube.com/watch?v=hl8-Raoo2k0&t=1s

Videomu beğendiyseniz, beğen butonuna basmayı; diğer videolarımdan da haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın; sorularınızı, yorumlarınızı ve video önerilerizi bekliyorum. Teşekkürler

Müzik : Life of Riley
2:32 / 3:55
Kevin MacLeod sanatçısının Life of Riley adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400054
Sanatçı: http://incompetech.com/
Tags : Teknoloji ve Tasarım Dersi, marifetliişler, Marifetli İşler, Kumbaramı açıyorum 2018, DIY, Dıy Moneybox, I opened my moneybox, pandalı kumbara, çay kutusundan pandalı kumbara yapımı, kumbara nasıl yapılır, süt şişesinden kumbara yapımı, canavarlı kumbara yapımı, kaktüs kumbara yapımı, emojili kumbara yapımı, gereksiz eşyalardan kumbara yapımı, geri dönüşüm, kendin yap kumbara, kumbaramı patlattım, Kumbaramı açtım, Grab KUMBARAMI AÇTIM! (2018) - NE KADAR ÇIKTI? - Hediyem Var! - I Opened My Moneybox! to 3gp, MP4, Full HD MP4, 4K Video, 3D Free Download KUMBARAMI AÇTIM! (2018) - NE KADAR ÇIKTI? - Hediyem Var! - I Opened My Moneybox!