PicSunday.com

thumb
Description : ► DETAYLAR İÇİN KUTUCUĞU GENİŞLETİN!

►Kanalıma abone olmak için: http://goo.gl/1G6AHS

Düşünüyorum düşünüyorum nasıl YouTuber olabilirim, bu abone sayısı nasıl artar diye. Sonra bir baktım ki maşallah Çantamda Ne Var videosu çekmeyen neredeyse bir ben kalmışım. 7'den 70'e herkes bu furyaya dahil olmuş ve YouTuber olmuş. Demek ki amaç buradan geçiyor. Söz gülmeme challenge yapmayacağım, ya da 65465168541561 kilo slime yaptım gibi videolarım olmayacak ama çantamda ne var sanırım zorunlu hale gelmiş bu ortamda. Bende aldım elime çantayı el kreminden prezervatife, kredi kartından kayganlaştırıcıya kadar içerisinde herşeyim olan çantayı size evden çıkmadan göstereyim dedim. Ha bu arada çekiliş yaptığım kitabı da hediye ettim. ŞAHİKAAAA bu videoyu izlersen yolluyor olucam kitabını. Oda turu da çok yakında :) Bu hafta okuduğum kitaptan da bahsederken eğer isteyen olursa videoda gösterdiğim iphone ya da samsung farketmez cep telefonu için olan macro ve balık gözü lensimi de isteyene yollayacağım. Yorum yapması yeterli. Yorum yapmayı unutmayın lütfen. Bu arada saçmalama youtube kafasında video çeken diğer vlogger arkadaşlarım aynı sizin kızdığınız gibi bir açıklama girdim. Oh olsun!!

Amaca giden her yol mübahtır ;)

►Doğal Youtube Makyajım: https://goo.gl/lVgBa7
►İLK AŞK SAÇMALIĞIM #sevgiligünlükleri: https://goo.gl/QchRaB
►Kapasitem düşük: Marshmallow Challenge: https://goo.gl/bWq4MB
►Tel Aviv'de Bir Akşamüstü ( İsrail ) #vlog : https://goo.gl/2jUfLD
►Siyah Nokta Sorunu : https://goo.gl/hXc360
►İstanbul'da Hayatta Kalma Yolları : http://goo.gl/259DEP
►Snapchat'te Yapılmaması Gerekenler : http://goo.gl/DtPZwH
►Hostes Çantasında Neler Var? : http://goo.gl/eHuwGO


İletişim: [email protected]

Facebook : https://www.facebook.com/tutuolmak
Twitter : https://twitter.com/tutuolmak
Instagram : https://instagram.com/tutuolmak/
Snapchat: tutuolmak

iPhone 6s ile çekilmiştir.

Videoda kullandığım müzik;

Kevin MacLeod sanatçısının Deck the Halls B adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100368
Sanatçı: http://incompetech.com/
Tags : başak kablan, tutu olmak, turan tuna, mac, blogger, çantamdanevar, çantamda, challenge, eğlence, kozmetik, vlogger, what's in my bag, youtuber, çantam, bakım, güzellik, stil, çantamda neler var, var, ne, alışveriş, vlog, çantamda ne var 2016, çantamda ne var kezban, çantamda ne var okul, sırt çantamda ne var, Çantamda ne var, çantamda ne var erkek, moda, çantamda ne var videosu, ne var, cantamda ne var, çanta, çantamda ne var 2017, makyaj, okul çantamda ne var, çantamda ne var, Grab Çantamda Ne Var? - Çekiliş Sonucu | Tutu to 3gp, MP4, Full HD MP4, 4K Video, 3D Free Download Çantamda Ne Var? - Çekiliş Sonucu | Tutu